Menu

O nás a technice

Jsme tým pracující na profesionální úrovni se zkušenostmi v oboru leteckého videa a letecké fotografie. Vrtulníky které používáme pro natáčení a focení z ptačí perspektivy vyžadují zkušenou dvoučlennou obsluhu. Letecké záběry či letecké fotografie vyžadují mimořádné zkušenosti s tímto „řemeslem“ a souhra pilota a operátora kamery musí být na dokonalé úrovni. Techniku neustále inovujeme, abychom byli schopni poskytnout co nejkvalitnější a nejstabilnější video či fotografie.

V současné době používáme špičkové profesionální stroje firmy DJI vyladěné pro konkrétní typ kamery s dokonalou stabilizací obrazu. Díky tomu můžeme nabídnout ideální techniku pro každé natáčení individuálně. Jsme schopni létat v malé výšce pár metrů nad zemí, ale také ve stovkách metrů, do maximální výšky 300m nad zemí (letový prostor třídy G). Umíme také létat v interieru.

zenmusex5zenmuse_xt_reviewDrony jsou obecně fenomén dnešní doby, ale také velmi dynamická a rychle rostoucí oblast pronikající i do průmyslových odvětví a technických aplikací. Jestliže současnost dronů je především vytváření vizuálního obsahu, tak budoucnost bude směřovat k využívání v průmyslových činnostech a jejich využívání místo lidské práce či ekonomicky zajímavější nahrazení pilotovaných létajících prostředků.

Dron je univerzální nosič a stejně jako kameru či fotoaparát je možné umístění jiných typů snímacích zařízení nebo senzorů. Typickým příkladem je umístění termovizní kamery, která může poskytovat zajímavé údaje o sledovaném objektu díky bezdotykovému měření teploty. Podobně lze umístit i multispektrální snímače, lidary atd.

Instalace těchto technologií otevírá možnosti pro využití v širokému množství činností, kde může být nasazení dronu výhodnější než použití jiné technologie: